Author: thevillage

Home / thevillage
Back to School në The Village
Post

Back to School në The Village

Për nder të ditës së rikthimit të fëmijëve në shkollë, E hënë 2 Shtator 2019, nga ora 18:00, The Village ka organizuar një event unik dedikuar fëmijëve. Prezent do të jenë maskotat e famshme si Spider-Man, Ping Fong, Baby Shark, Libri dhe shumë të tjerë. Bashkohuni me ne në këtë ditë ku do të ketë...

Fashion Night
Post

Fashion Night

Me 9 Gusht, e Premte Per herë të parë në Ferizaj, kemi nderin të ju prezantojmë Fashion Night ku mbi 40 foto modele profesionale do të prezantojnë koleksionet më të reja në një sfilatë madhështore, ku do të ketë photoshooting, muzikë, vallëzim dhe shumë të ftuar special nga bota e modës dhe muzikës. Ftoheni të...

Grand Opening of Jumbo
Post

Grand Opening of Jumbo

Sot, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave, JUMBO bëhet realitet edhe në Ferizaj. Tashmë në qendrën ‘The Village’ ju mund të gjeni gjithçka, për të gjitha moshat. Aktivitetet e ndryshme të organizuara për fëmijë, fituan zemrën e të gjithëve. Këtë të dielë, prezent ishte edhe kryeministri i vendit Ramush Haradinaj i cili bëri...

Project

Crazy Bowling Night

Women's, men's and children's fashion, accesories, shoes, jewellery and more are in the Fashion Zone .

Profiles

Vanessa Adams

Etiam eu molestie eros, commodo hendrerit sapien. Maecenas tempus leo ac nisi iaculis porta. Sed sapien tortor, aliquet a velit ut, lacinia molestie velit. Maecenas ornare consequat massa ullamcorper dapibus.

Profiles

Ellie Brown

Etiam eu molestie eros, commodo hendrerit sapien. Maecenas tempus leo ac nisi iaculis porta. Sed sapien tortor, aliquet a velit ut, lacinia molestie velit. Maecenas ornare consequat massa ullamcorper dapibus.

Project

Coffee Time

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tincidunt porta velit, sed suscipit massa consequat sed. Integer est ante, dictum quis metus non, rhoncus accumsan ante. Quisque auctor justo eu odio tincidunt, vitae consectetur nulla consequat. Nam vel aliquet turpis, ac sollicitudin nisi. Cras erat leo, mollis sit amet lacus a, tristique euismod quam....

Project

-20% SALE collection f/w2015-16

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vestibulum erat at eros viverra vehicula. Ut ultrices aliquet lacus nec gravida. Pellentesque porttitor, augue nec lobortis tempor, neque tellus convallis nisl, in iaculis odio sapien at libero. Sed purus turpis, aliquam in lobortis ut, faucibus eu arcu. Etiam magna tellus, laoreet sit amet nisl a,...

Project

Crazy Bowling Night

Nullam eget euismod nisi, in feugiat felis. Sed consequat aliquet augue, quis tincidunt sem porta quis. Suspendisse nulla nibh, viverra quis vulputate eu, ultricies suscipit nibh. Aenean ut pulvinar ex. Duis neque erat, dictum ut bibendum ut, scelerisque in quam. Donec tempor ex ut nisi rhoncus, necsan ex. In molestie ante ipsum. Ut eu mi...

Project

Cinema City

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas ut aliquam libero. Phasellus egestas turpis eu feugiat viverra. Etiam luctus tempor diam non ullamcorper. Ut in varius nulla. Sed nec odio vitae ligula pellentesque luctus sit amet volutpat diam. Donec ac sollicitudin nulla. Vestibulum elit libero, mollis nec hendrerit in, gravida a tellus. Mauris massa...

Project

-70% on all clothing

Sed sed ex eget augue euismod posuere non vitae orci. Quisque bibendum eu magna id egestas. Vivamus dignissim vehicula purus, a elementum enim vestibulum rutrum. Nam molestie velit eros, interdum tempor ligula aliquam nec. In ultrices libero nec sapien aliquam, non dictum metus venenatis. Mauris quis massa ut arcu tincidunt gravida. Mauris urna magna, posuere...

Project

Gives Money For Your Purchases

Sed sed ex eget augue euismod posuere non vitae orci. Quisque bibendum eu magna id egestas. Vivamus dignissim vehicula purus, a elementum enim vestibulum rutrum. Nam molestie velit eros, interdum tempor ligula aliquam nec. In ultrices libero nec sapien aliquam, non dictum metus venenatis. Mauris quis massa ut arcu tincidunt gravida. Mauris urna magna, posuere...