fbpx

Category: Uncategorized

Qendra estetike EsteMed Beauty Center së shpejti në The Village!
Post

Qendra estetike EsteMed Beauty Center së shpejti në The Village!

Qendra estetike EsteMed Beauty Center së shpejti në The Village! EsteMed Beauty Center shumë shpejt do të jetë më afër jush për shërbime dhe produkte te ndryshme për kujdes të lëkurës, flokëve dhe trupit. Dhuroni vetës kujdesin e duhur. #estemed #openingsoon #thevillage #shoppingandfun

Urime 12 vjetori i pavarësisë Kosovë! 💛💙
Post

Urime 12 vjetori i pavarësisë Kosovë! 💛💙

Urime 12 vjetori i pavarësisë Kosovë! 💛💙 The Village më 17 shkurt do të jetë hapur për ju në menyrë që ta festoni sa më mirë këtë ditë! ––– #12years #independenceday #kosovo #thevillage #shoppingandfun

Dita e Shën Valentinit në The Village!
Post

Dita e Shën Valentinit në The Village!

Dita e Shën Valentinit në The Village – Shopping & Fun! 💕 Blej dhuratën ideale në The Village pasi që zbritja dimërore vazhdon edhe për Shën Valentin! ❄️ Gjithashtu ju mund të hyni në lojën tonë shpërblyese vetëm në Instagram, ku një çift shpërblehet me një darkë romantike në COTTO Brasserie & Restaurant,si dhe akomodim një natë në RUBIS Boutique...

The Strip & The Corner së shpejti!
Post

The Strip & The Corner së shpejti!

The Village bëhet më i madh. Një zgjerim prej afro 20,000 m² është planifikuar për shopping, ushqim, kohë të lirë dhe argëtim që do ta bëjë këtë kompleks multifunksional një xhevahir në sektor, një histori rasti për ta parë me admirim. Destinacioni më i mirë për investime, shopping dhe argëtim të klientëve. The Village –...

Hapja e The Food Court është afër!
Post

Hapja e The Food Court është afër!

Hapja e një prej zonave më strategjike dhe inovative të The Village – Shopping & Fun është afër: The Food Court. Karakterizohet me një stil arkitekturor që të kujton tregun italian, ku restorante dhe dyqane të niveleve të larta bashkohen dhe komunikojnë në mënyrë të përsosur, krijuar dhe dizajnuar për familjet, sipas konceptit të ushqimit dhe dyqaneve...

Winter Sale në The Village
Post

Winter Sale në The Village

Shumë mundësi për ti plotësuar dëshirat tuaja! Nga 15 Janari, në qendrën tregtare The Village – Shopping & Fun fillon kampanja unike Winter Sale! Vizitoni lokalet në qendrën tregtare tonë tregtare për tu njoftuar me zbritjet e vërteta! #wintersale#zbritjedimerore#januarysale#newyearsale#thevillage#shoppingandfun#ferizaj#kosovo

Festat e fundvitit në The Village
Post

Festat e fundvitit në The Village

Urime festat e fundvitit! 🎄 Në The Village, festat e fundvitit kanë filluar së bashku me Villin, ku gjithashtu zbritjet dhe surprizat e ndryshme nuk mungojnë! 🎁Gjithashtu, mos harroni të fotografoheni 📸 tek këndi i Babadimrit! 🎅 #merrychristmas#happynewyear2020#holidays#thevillage#shopping#fun#ferizaj#kosovo

Black Friday në The Village – Shopping & Fun
Post

Black Friday në The Village – Shopping & Fun

Black Friday në The Village – Shopping & Fun 🖤 Zbritja më e madhe e vitit! 🎉 Deri në -70% duke filluar nga dita e premte 29 Nëntor 2019 e cila zgjatë edhe gjatë vikendit deri më 1 Dhjetor 2019! 🤩 Të gjitha në një vend! ❤️ #blackfriday #sale #biggestsaleoftheyear #thevillage #shoppingandfun #ferizaj #kosovo

Festojmë 1 vjetorin e The Village me Sinan Vllasaliun!
Post

Festojmë 1 vjetorin e The Village me Sinan Vllasaliun!

Për nder të 1 vjetorit të qendrës tregtare The Village – Shopping & Fun me 9 nëntor e shtunë nga ora 16:00, me ne do të jetë edhe këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu. 🎉Surprizat nuk mbarojnë me kaq!! 🤩 #thevillage #firstanniversary #thevillage1 #1yeartogether #sinanvllasaliu #shoppingandfun #ferizaj #kosovo

Festojmë së bashku 1 Vjetorin e The Village!
Post

Festojmë së bashku 1 Vjetorin e The Village!

Ejani të festojmë së bashku 1 vjetorin e qendrës tregtare The Village – Shopping & Fun! 🥰 Të shtunën me 9 nëntor 2019 nga ora 16:00 🕓 , jeni të gjithë të ftuar në këtë festë madhështore 🥳 ku do të bëhet përzgjedhja e maskotës fituese 🥇 që do ta identifikojë qendrën tregtare dhe do të bëhet ndarja e shpërblimeve. 🤩 Gjithashtu do të...

Back to School në The Village
Post

Back to School në The Village

Për nder të ditës së rikthimit të fëmijëve në shkollë, E hënë 2 Shtator 2019, nga ora 18:00, The Village ka organizuar një event unik dedikuar fëmijëve. Prezent do të jenë maskotat e famshme si Spider-Man, Ping Fong, Baby Shark, Libri dhe shumë të tjerë. Bashkohuni me ne në këtë ditë ku do të ketë...

Fashion Night
Post

Fashion Night

Me 9 Gusht, e Premte Per herë të parë në Ferizaj, kemi nderin të ju prezantojmë Fashion Night ku mbi 40 foto modele profesionale do të prezantojnë koleksionet më të reja në një sfilatë madhështore, ku do të ketë photoshooting, muzikë, vallëzim dhe shumë të ftuar special nga bota e modës dhe muzikës. Ftoheni të...

  • 1
  • 2